Blauer

Oblečenie inšpirované jednoduchým dizajnom policajných a vojenských uniforiem, určené pre nezávislých a kozmopolitných mužov a ženy, je poznávacím znakom amerického brandu Blauer USA. Svojim zákazníkom ponúka okrem technických kvalít oblečenia tiež perfektné materiály, výbornú kvalitu prevedenia a autentický štýl. Prezrite si ponuku Blauer pánskeho a dámskeho oblečenia a zoznámte sa s tým, čo vám môže ponúknuť.

Pod heslom "Nekompromisný výkon" vyrába táto dnes americko-talianska spoločnosť oblečenie, obuv a doplnky pre náročných mužov a ženy. Každému kusu je venovaná maximálna pozornosť, v dôraze na kvalitu použitých materiálov, remeselného spracovania a zameranie na detail.

 

Americko-taliansky kokteil: Z americkej povahy si Blauer berie starostlivosť, presnosť a dôraz na technickú kvalitu, z Talianska prichádza nevyčerpateľná vlna kreativity, s ktorou technické vlastnosti prevádza na zaujímavo designované kolekcie.

 

Naplnený život, sloboda, cesta za dosiahnutím svojich snov, to všetko je dedičstvo americkej histórie, ku ktorému sa Blauer hrdo hlási, a ktoré premieta do svojich návrhov. Farby, premyslený dizajn a bohatstvo detailov sú zase odkazom talianskeho módneho cítenia. V štýle Blauer sa tak unikátne mieša účelnosť uniforiem s progresívnymi trendmi svetovej módy.

Oblečenie využijete predovšetkým na voľný čas, kedy chcete ukázať ležérny a uvoľnený štýl a súčasne uplatniť perfektné úžitkové vlastnosti.

 

Spoznajte prémiové Blauer kolekcie

V ponuke Blauer nájdete nápaditá tričká, košele, nohavice, či Blauer mikiny, ale pre dámy aj sukne a šaty. Nemožno zabudnúť na rad doplnkov, ako sú čiapky, tašky a batohy Blauer, topánky, okuliare alebo Blauer opasky. Svoje stabilné miesto zaujíma aj kožené a pletené produkty tej najvyššej kvality. Vedľa oblečenie pre mužov a ženy vyrába Blauer aj štýlovo konzistentné detskú radu.

 

Ikonický kúsok: svetlosivá nepremokavá bunda je ikonickým Blauer kusom, ktorý je obľúbený u ozbrojených zborov aj u civilnej verejnosti.

 

Legendárne Blauer bundy:

Najoceňovanejším kusom v Blauer ponuke sú bundy. Majú skvelé vlastnosti a výborný vzhľad, ktorým podčiarknete svoj účelný voľnočasový štýl.

Bundy Blauer spájajú výkonnosť a dizajn: zdobia ich klasické strihy, majú veľké množstvo farebných i štýlových variácií, sú zamerané na detaily a majú funkčné vlastnosti. Špeciálne kožené bundy Blauer vyvolávajú dojem rozhodnosti a sebavedomie.

 

Viete, ako by ste mali o svoju koženú bundu starať?

Naimpregnujte: Pred prvým použitím bundu preventívne ošetrite impregnáciou určenú na kožené výrobky.

Utrite: Pri zašpinení utrite mierne navlhčenou handričkou a po uschnutí naneste kondicionér či olej na kožu. Môžete tiež znovu naimpregnovať.

Udržte v suchu: Vyhnite sa namočení bundy - vodou, dažďom, snehom ... Ak sa tak stane, nechajte ju uschnúť na vzduchu. Nesušte na kúrení alebo u iného tepelného zdroja!

Nájdite čistiareň: Ak potrebujete výraznejšie čistenie, zverte bundu do čistiarne špecializovanej na kožené výrobky.

Zaveste: Bundu skladujte na ramienku, nikdy ju neskladajte.

 

Od uniforiem do celého sveta

Značku založil Louis Blauer v Bostone v roku 1936. Spočiatku šil uniformy, v 50. rokoch sa pustil do vlastného výskumu a technologických materiálov i funkčných strihov pre komfort a ochranu uniformovaných síl.

 

Vedeli ste? Uniformy pre ozbrojené zložky šije Blauer dodnes a patrí na svetovú špičku v tomto odbore.

 

Od technického oblečenia pre ozbrojené zložky sa v roku 2001 Blauer ponuka v spolupráci s talianskym holdingom FGF Industry rozšírila aj na oblečenie určené širokej verejnosti. Vychytané kúsky svojho nositeľa chránia aj skvele vyzerajú.

Pozrite sa na ponuku Blauer oblečenia z predchádzajúcej sezóny na Gatio.sk a ušetrite pri nákupe kvalitného kúsku.