Mladistvosť, nespútanosť, prirodzenosť - to sú slová charakterizujúce americkú značku Coach, ktorá sa vyznačuje prestížnou kvalitou, sviežim dizajnom a kreatívnym spracovaním. Pozrite sa na ponuku Coach oblečenia a doplnkov a nasajte vôňu tejto legendárnej značky, najmä jej dámskych kabeliek. Žena a kabelka, to je neoddeliteľná dvojica, a práve kabelky označené typickým písmenom C sú pilierom módnej značky Coach.

 

Kabelky Coach vyžarujú sebavedomie a pozitívny prístup k životu.

Kabelky Coach sú rozmanité, krásne a štýlové. Môžete si vybrať z obrovského množstva strihov, veľkostí i farebných variantov. Na svoje si príde žena, ktorá hľadá elegantnú kabelku do práce, ale aj tá, čo potrebuje zábavný kúsok na párty. V ponuke nájdete jednofarebnosť aj bláznivé vzory. 

Coach kabelka sa vyznačuje dôrazom na remeselnú kvalitu spracovania a prémiové materiály. Čerpá z dlhoročnej tradície, ktorú oživuje moderným cítením.

 

 

Podľa čoho vyberať kabelku:

Veľkosť. Podľa toho, čo plánujete v kabelke nosiť, môžete mať kabelku mini, malú, strednú či naozaj veľkú.

Príležitosť. Kam si budete kabelku brať? Podľa toho máme kabelky večerné, do mesta, na nákupy, pre mamičky na detské potreby, na šport. Inú kabelku potrebujú zrelé dámy a inú zase dospievajúce dievčatá.

Materiál. Je ovplyvnený príležitosťou, aj štýlom oblečenia. Môžete mať kabelku z kože, z lacnejšej koženky alebo textilu. Pre šport a do prírody sa hodia funkčné nepremokavé materiály.

TIP: Do módy sa vracajú prútené taštičky - vtipné a elegantné zároveň.

Strih. Kabelky môžu mať akýkoľvek tvar a dĺžku popruhu alebo byť aj úplne bez držadla. Krížom cez telo sa nosia crossbody, bez rukoväte je listová kabelka, do pása je ľadvinka. Ak nosíte veľa vecí, bude sa vám hodiť veľký shopper, univerzálnou voľbou je kabelka strednej veľkosti cez rameno alebo do ruky. Populárnou novinkou je kabelka kombinovaná s elegantným mestským batôžkom - ako ho budete nosiť, je úplne na Vás.

 

Doplnky a oblečenie Coach 

Okrem kabeliek vyrába firma Coach tiež doplnky, topánky a oblečenie pre voľný čas. To všetko vo vysokej kvalite a v perfektnom spracovaní. 

Doplnky: Medzi doplnkami sa veľkej obľube tešia opasky, šatky, peňaženky či prívesky na kľúče. Všetko môžete zladiť s kabelkou a vytvoriť perfektnú harmóniu doplnkov, ktorá vytiahne Váš outfit do hviezdnych výšin. 

Nemožno zabudnúť ani na kozmetické taštičky alebo slnečné okuliare - skrátka všetko, čo každá moderná žena k svojej kabelke potrebuje. 

Máte psíka? Kúpte mu štýlové vodítko Coach. 

Topánky: Coach topánky vtipne nadväzujú na kabelkový rad, keď sa honosia s rovnakou potlačou, farebnými kombináciami, ozdobnými a značkotvornými detailmi.

Oblečenie: Výrazné farby, veselé potlače a originálne strihy charakterizujú tričká, svetre, mikiny, šaty, či kabáty Coach. Rovnako ako kabelky je aj Coach oblečenie nespútané, veselé, novátorské a svieže. 

Coach pre mužov: Batožiny Coach sa nemusia vzdať ani mladistvo uvažujúci páni, pre ktorých sú k dispozícii batohy, tašky, peňaženky, ľadvinky, aj diplomatky. V ponuke je taktiež aj veľa doplnkov, tenisiek a oblečenia. 

 

Z malej Newyorskej dielničky k svetovej popularite

Značka Coach bola založená v roku 1941 v samom srdci Manhattanu. Šesť šičiek začínalo ručnou výrobou peňaženiek, ktoré neskôr doplnili o kabelky a sortiment sa začal rozrastať. Z malého rodinného podniku sa nakoniec vykľula obrovská fashion ikona, ku ktorej sa hlásia hviezdy pop music, i filmového plátna, rovnako ako nejedna celebrita a módna blogerka.

 Snáď je to tým, že aj po toľkých rokoch filozofia Coach stále spolieha na stabilný základ: kvalitné remeslo, slobodného ducha a hľadanie všetkého, čo je moderné,     autentické, uvoľnené a luxusné.

 Ak vás lákajú Coach kabelky nahliadnite do našej ponuky kabeliek a ďalších doplnkov za výhodné ceny.