Športové a streetwearové oblečenie, ktoré má nezameniteľný štýl a nádych modernej elegancie, nájdete pod logom vavrínového venca celosvetovo obľúbenej britskej značky Fred Perry. Značku preslávilo biele tričko s golierom, ale aj ďalšie farebné varianty tohto ikonického trička. Vždy jasný športy štýl, pohodlie a kvalitu ponúkajú aj ostatné kúsky z ponuky tejto značky, preslávenej športovou a voľnočasovou eleganciou. Pozrite sa  na toto vydarené pánske a dámske oblečenie Fred Perry

Zakladateľ značky, fenomenálny britský tenista 30. rokov Fred Perry, preslávil nielen svojím zabijáckým forhendom, ale aj tým, že dokázal skĺbiť nepredstaviteľné športové výkony s neuveriteľnou eleganciou a šarmom. A práve toto nečakané spojenie sa mu podarilo vtlačiť aj do produkcie jeho odevnej značky.

   

Tenisová generácia: tenistom založená značka Fred Perry sponzorovala od začiatku kariéry jedného z najlepších britských tenistov súčasnosti Andy Murrayho. 

 

 Štýl za všetkých okolností 

Oblečenie Fred Perry si obľúbili všetci, ktorí majú radi športovú priamosť a jednoduchý dizajn, ktorý ale vie prekvapiť zaujímavými nápadmi a detailmi. Bude sedieť tiež tým, ktorí majú radi unisex ladenie. Od rýdzo športového určenia sa už dávno odklonilo k oveľa širšiemu spektru využitia.

  

Styling: Fred Perry bavlnené svetríky, košele, látkové nohavice alebo sukne môžete vziať na prechádzku do mesta, na obed, ale aj do práce. Športovejšie ladené modely kolekcie potom ponúkajú všetky vymoženosti špecializovaného oblečenia.

 

Ikonické Fred Perry polo:

Najznámejším kúskom v ponuke Fred Perry je bezpochyby legendárne tričko s golierom. Patrí k prvej generácii používania tohto oblečenia v tenise, odkiaľ sa začalo ďalej šíriť. Spoznajte ho medzi stovkami ďalších.

 - Vyznačuje sa kvalitným materiálom - bavlneným piké - a klasickým nadčasovým strihom. 

- Typické sú dva prúžky na golieri a manžetách rukávu. 

- Na ľavej časti hrudníka je vyšité logo vavrínového venca.

 - Pôvodnú bielu verziu zakrátko doplnilo čierne tričko s prúžkami a logom vo farbe champagne. Dnes existuje nespočetné množstvo farebných variantov v šik odtieňoch.  

 

 Zaručená kombinácia v štýle Fredericka Perryho: 

Polotričká Fred Perry sú pôsobivým spojením tradície a modernej inovácie. Skvele sa k nemu hodia napríklad Fred Perry bavlnené svetre

Na voľný čas i k pohybovej aktivite je skvelá Fred Perry mikina, ktorú môžete odvážne spojiť s plisovanou sukňou v tenisovom štýle. 

Šik budete v tenisových nohaviciach Fred Perry a niektorom z voľných štýlových tričiek. 

Pohodlne sa zase budete cítiť v tenisových šatách. Na zahriatie potom bude nielen k šatám skvelá Fred Perry bunda.  

 

Oblečenie Fred Perry samozrejme môžete podčiarknuť tiež početnými doplnkami rovnakej značky, ako sú šiltovky, či zimné čiapky, šály alebo športové tašky a batohy. Nechýbajú ani štýlovo zodpovedajúce Fred Perry tenisky.

 

Z tenisového kurtu medzi milovníkov módy

Módna história je navždy poznamenaná britským tenistom Frederickom Perrym a rakúskym futbalistom Tibbym Wegnerom, ktorým sa podarilo preraziť do sveta s vynálezom športového potítka. 

 

Fred Perry: Jeden z najtalentovanejších tenistov, v 19 rokoch sa stal prvýkrát šampiónom, vyhral 8 grandslamových titulov a päť rokov bol svetovou jednotkou. Patril však tiež k najlepšie oblečeným hráčom - preto niet divu, že svoj cit pre štýl pretavil po ukončení športovej kariéry do úspešného podnikania v móde. 

 

Ďalším vynálezom dvojica Perry-Wegner bolo biele bavlnené tričko s golierom. Keď sa v ňom Fred Perry objavil na kurte, ľudia začali šalieť. Netrvalo dlho a z jedného výrobku sa sortiment rozšíril na mnoho ďalších kolekcií, ktoré sprevádzalo preslávené logo vavrínového venca symbolizujúceho víťazstvo. 

Výhrou bude aj výhodná kúpa Fred Perry oblečenia na Gatio, preto si podrobnejšie prezrite aktuálnu ponuku.