O nás

Zaslúžite si kvalitné oblečenie aj servis. Preto tu sme.


Než sme sa v roku 2016 rozhodli založiť internetový obchod so značkovým oblečením, niečo nám tu chýbalo: Postrádali sme e-shop, ktorý by ponúkal kvalitu za priaznivé ceny a pritom sa svojich zákazníkov starostlivo staral. Preto sme vybrali preverených dodávateľov a začali predávať originálny tovar pochádzajúci z kolekcií uplynulých sezón, vďaka čomu môžeme ponúknuť tak skvelé ceny za oblečenie, ktoré niekedy stojí aj niekoľkonásobne viac. Zamerali sme sa tiež na to, aby bol pre Vás nákup v našom e-shope čo najjednoduchší a najrýchlejší. Pustili sme sa do toho pokorne a vedeli, že k úspechu a spokojnosti vedie len poctivá a zodpovedná cesta, po ktorej stále ideme. Dôkazom je napríklad našich už viac ako 10 000+ verných fanúšikov na našom sesterskom e-shope v Českej Republike na Facebooku, ktorých stále pribúda.


Na Gatio.sk sa môžete vždy spoľahnúť!


+ Originálne oblečenie za bezkonkurenčné ceny
+ Rýchla a ústretová komunikácia
+ Rýchle dodanie tovaru
+ Výmena tovaru zdarma prostredníctvom nášho kuriéra
+ Žiadne zbytočné poplatky
+ Profesionálny prístup


Zákazníci idú tam, kde si ich vážia.


Vážime si každého zákazníka a pre nás to nie je len obyčajné klišé. Naším prvoradým cieľom je vytvoriť priateľský vzťah a postarať sa o zákazníka nielen pred nákupom, ale aj počas neho a hlavne po nákupe. Neskrývame sa pred reklamáciou tovaru, alebo jeho vrátením. Až keď riešite reklamáciu, alebo vrátenie tovaru, až potom spoznáte kvalitu e-shopu.

 

Prajeme Vám príjemný nákup v našom e-shope.

Gatio.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie