Moderné, padnúce, mäkkučké a nesmierne pohodlné, s výrazným dizajnom - také sú topánky americkej značky Skechers. Obuv, rovnako ako oblečenie tohto skvelého labelu pružne sleduje aktuálne trendy, a tak si môžete byť istý, že ste vždy šik. Súčasne dôsledne dbá na kvalitu prevedenia a perfektné funkčné vlastnosti topánok aj ďalších módnych produktov. Z malého výrobcu s jedným modelom topánok sa firma do dnešných dní vypracovala na významného hráča, s ktorým treba počítať. Spoznajte kúzlo mäkkého došľapu a pohodlnej chôdze v topánkach Skechers pre ženy a mužov aj vy.

Mnoho štýlov a farebných možností a jedinečné mäkké polstrovanie pamäťovou penou, ktoré umožňuje mimoriadne pohodlie pri chôdzi, urobili z týchto topánok fenomén.

 

Viete, že? Preslávená je aj blikajúca podrážka detskej rady.

 

Skechers topánky pre štýlovú chôdzu

Značka produkuje dve základné línie obuvi: športovú a lifestylovú.

- Športové topánky boli mnohokrát ocenené za inováciu a technické riešenie.

- V oboch prípadoch si môžete byť istý aktuálnym dizajnom.

- Topánky na bežné použitie si potom zakladajú na štýlovo aj vzhľadovo bohatej ponuke.


Štýlový sprievodca:

Skechers poltopánky. Uzavreté topánky môžu byť obohatené o zaujímavé ozdobné prvky. Hodia sa k džínsom aj nohaviciam, vezmete ich s kľudným svedomím do práce.

Členkové topánky. Okrem štýlovej celoročnej obuvi sú tu zimné topánky aj drevorubačské modely, ktoré patria do zlatého fondu Skechers.

Slip-ons. Elegantné a ľahké topánky, do ktorých len v kĺznete. Hladké a jemne vzorované pre upravený štýl do mesta.

Balerínky. Dámsky hit k úzkym nohaviciam aj sukni je tvorený subtílnou topánkou na rovnej podrážke, s guľatou alebo zužujúcou sa špičkou a farebnými designami.

Pracovné topánky. Špecialitou sú ergonomické topánky pre dlhý pobyt na nohách.

Skechers tenisky. Najpočetnejšia skupina zahŕňa topánky s typickým športovým vzhľadom i športovo elegantnú obuv čistých línií. Najtypickejšie sú voľnočasové, nápadito farebné, veselé tenisky, v ktorých budete vidieť. Dúhové, holografické, metalické, vzorované aj grafické sneakers sa navyše honosia strihom, ktorý rešpektuje tvar chodidla a zaisťuje tak skutočne dokonalý zážitok z chôdze.

 

TIP: Na leto oceníte perforované topánky, ktoré sú mimoriadne priedušné a ľahké.

 

Ako sa starať o Skechers obuv:

- Preventívne používajte impregnačné spreje.

- Udržujte topánky v čistote.

- Športové modely najlepšie vyčistíte navlhčenou handričkou s trochou saponátu.

- Na kožené topánky používajte špeciálne čistiace prípravky a olej na kožu.

- Semišové topánky čistite špeciálnou kefkou.

- Látkové tenisky môžete vyprať v práčke.

- Naopak do práčky nedávajte detské blikajúce modely a kožené topánky.

- Všetku obuv nechajte po očistení schnúť na vzduchu.


Skechers nie sú len topánky

Postupom času začala firma vyrábať aj oblečenie a doplnky v štýle športovo ležérneho pohodlia. Topy, tričká, bundy či mikiny Skechers dopĺňajú legíny, športové nohavice i pohodlné šaty.

Z doplnkov pripomeňme Skechers hodinky, čiapky, batohy či slnečné okuliare.

 

Zaujímavosť: Značka veľmi dbá na sociálnu zodpovednosť. V rámci rôznych kampaní tak môžu zákazníci nákupom podporiť napríklad psie útulky alebo prispieť na nadáciu pre podporu znevýhodnených študentov.

 

Z garáže do celého sveta

Značka Skechers vznikla v Kalifornii v roku 1992. Jej zakladateľ Robert Greenberg sa spočiatku zameral na topánky v pracovnom štýle pre vtedy rastúce hnutie grunge, a na skejtovú obuv.

 

Štýlová história: Slávu si značka získala s modelom Skechers Chrome Dome. Ten odráža obľúbenú štýlovú fúziu 90. rokov, s prvkami pracovných topánok a tenisiek v ľahko obnosenom vzhľade.

 

Vďaka tomuto modelu, spolupráci s celebritami a sledovaním trendov si značka získala slávu a v novom miléniu zamierila do sveta, kde rýchlo získala svoje pevné miesto.